Nowości
 • Inscenizacja bitwy w Wilkowicach

  Wójt Gminy Wilkowice i Stowarzyszenie "Wrota Beskidów" zapraszają w dniu 31 maja 2014 roku na niezwykłe wydarzenie...

 • Dzień Dziecka z Wilczyskiem!

  W Dniu Dziecka Hufiec Beskidzki ZHP - zarządca OH "Wilczysko" - zaprasza na "Artystyczny Dzień Dziecka" w Wilkowicach. Od 10:00 do 13:00 wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w...
 • Otwarcie sezonu na "Wilczysku"

  Kwatermistrzowskie rozpoczęcie sezonu na Ośrodku Harcerskim "Wilczysku" już 12 kwietnia 2014 r.

  Wszystkich chętnych...

Wizyt:
Dzisiaj: 0Wszystkich: 11775

Zaplecze programowe

O Wilczysku » Zaplecze programowe

 • "Stajnia" - wiata grilowa
  "Stajnia" - wiata grilowa

"Stajnia", czyli wielofunkcyjna wiata na 50 osób

Zadaszona i obudowana wiata z miejscem grillowym w centrum. Miejsc siedzących wystarczy z powodzeniem dla 50 osób. Wewnątrz jest prąd i oświetlenie, a zatem grillowanie czy biesiadę przy ognisku można z powodzeniem przedłużyć do późnych godzin. "Stajnia" jest stworzona z myślą o grillach, ale nie tylko. To również świetne miejsce na klimatyczne zajęcia szkoleniowe i inną aktywność podczas organizowanych w naszym Ośrodku form. Zaraz obok wiaty jest mamy także tradycyjny krąg ogniskowy. Drewno, rzecz jasna, zapewniamy w cenie.


Świetlica

Największy domek typu "krokus" na "Wilczysku", to świetlica. Pomieści ona 20 osób siedzących na krzesłach przy stole lub 30 siedzących na podłodze. Świetlica jest oświetlona, jest w niej dostęp do prądu i sprzętu audiowizualnego. Sprawdzi się jako miejsce na konferencje, szkolenia, czy projekcję filmów. Świetlica znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie zadaszonej jadalni. Wewnątrz jest przytulnie i klimatycznie.


Plac i boisko do siatkówki

W centralnej części Ośrodka znajduje się przestronny plac z masztem i możliwością rozwinięcia siatki do gry w piłkę siatkową. Trawiasty plac w pogodne dni urzeka pięknymi górskimi widokami. Jest wówczas dobrze nasłoneczniony. Wykorzystasz go jako plac apelowy, miejsce do zajęć pod gołym niebem, miejsce piknikowe i jako boisko do siatkówki i dla potrzeb innych zajęć sportowych. 


Dla wzbogacenia twojego programu możesz skorzystać także z dodatkowych atrakcji, które udostępniamy zainteresowanym.

Facebook