Nowości
 • Rozpoczęcie sezonu na "Wilczysku"

  Kwatermistrzowskie rozpoczęcie sezonu na Ośrodku Harcerskim "Wilczysku" już 28 kwietnia 2018 r.

  Wszystkich chętnych...

 • Geocache obok "Wilczyska"

  Zima jeszcze trwa, więc "Wilczysko" jest zamknięte, ale Beskidy wręcz przeciwnie. Niedaleko "Wilczyska" została ukryta skrzynka geocache...

 • "Stajnia" na "Wilczysku"?

  Nie ma koni, ale "Stajnia" stoi. W ubiegłym roku zakończono budowę...

Wizyt:
Dzisiaj: 2Wszystkich: 20746

Dodatkowe atrakcje

Nasza oferta » Dodatkowe atrakcje

Chętnych do skorzystania z dodatkowych atrakcji zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Paintball

Wspaniała zabawa dla młodszych i starszych. Teren idealnie sprzyja organizacji rozgrywek paintballowych. Bezpieczeństwo i niezawodność sprzętu gwarantuje profesjonalna firma.

Ścianka wspinaczkowa

Specjalnie dla ciebie na "Wilczysko" może dotrzeć mobilna ścianka wspinaczkowa wraz z potrzebnym sprzętem i opieką uprawnionych osób.

Zajęcia integracyjne, zajęcia z chustą Klanzy lub jej wypożyczenie

Skorzystaj z naszego doświadczenia w organizacji czasu wolnego. Zorganizujemy dla ciebie zajęcia sportowe, stacjonarne i terenowe. Oferta obejmuje zarówno zajęcia dla dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. Dysponujemy także chustami Klanzy, które możesz od nas wypożyczyć.

Teambuilding

Skorzystaj z oferty specjalisów od relacji międzyludzkich. Oferujemy szereg zajęć, które poprawią relacji w waszym zespole, pomogą wam się lepiej poznać i lepiej pracować. 

Przejazdy samochodem terenowym

Wycieczki z przewodnikiem górskim

Grupy zorganizowane powinny obowiązkowo korzystać z przewodnika górskiego podczas wycieczek powyżej 1000 m.n.p.m. Dla ciebie mamy przewodników nie tylko z uprawnieniami, ale przede wszystkim z pasją.

Zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej

Oferujemy różnego typu zajęcia i pokazy z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzone przez specjalistów w dziedzinach ratownictwa.

Wypożyczanie sprzętu komputerowego, obozowego i szkoleniowego

Dysponujemy komputerami stacjonarnymi, urządzeniami drukującymi i skanującymi oraz projektorami multimedialnymi. Mamy też turystyczną nawigację. Posiadamy funkcjonalne wiaty namiotowe i sporo innych rzeczy. Potrzebujesz czegoś, po prostu zapytaj!

Powyższa oferta dodatkowa nie zawiera się w podstawowej odpłatności i wymaga indywidualnego uzgodnienia ceny.

Facebook