Zaplecze programowe

O Wilczysku » Zaplecze programowe

Data:17-11-2021
 • WIATA "STAJNIA"
  WIATA "STAJNIA"
 • ŚWIETLICA
  ŚWIETLICA
 • ŚWIETLICA
  ŚWIETLICA
 • WIATA "STAJNIA"
  WIATA "STAJNIA"
 • ŚWIETLICA
  ŚWIETLICA
 • ŚWIETLICA
  ŚWIETLICA

"Stajnia", czyli wielofunkcyjna wiata na 50 osób

Zadaszona i obudowana wiata z miejscem grillowym w centrum. Miejsc siedzących wystarczy z powodzeniem dla 50 osób. Wewnątrz jest prąd i oświetlenie, a zatem grillowanie czy biesiadę przy ognisku można z powodzeniem przedłużyć do późnych godzin. "Stajnia" jest stworzona z myślą o grillach, ale nie tylko. To również świetne miejsce na klimatyczne zajęcia szkoleniowe i inną aktywność podczas organizowanych w naszym Ośrodku form. Zaraz obok wiaty znajduje się także tradycyjny krąg ogniskowy.


Świetlica

Największy domek typu "krokus" na "Wilczysku", to świetlica. Pomieści ona 20 osób siedzących na krzesłach przy stole lub 30 siedzących na podłodze. Świetlica jest oświetlona, jest w niej dostęp do prądu i sprzętu audiowizualnego. Sprawdzi się jako miejsce na konferencje, szkolenia, czy projekcję filmów. Świetlica znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie zadaszonej jadalni. Wewnątrz jest przytulnie i klimatycznie.


Plac i boisko do siatkówki

W centralnej części Ośrodka znajduje się przestronny plac z masztem i możliwością rozwinięcia siatki do gry w piłkę siatkową. Trawiasty plac w pogodne dni urzeka pięknymi górskimi widokami. Jest wówczas dobrze nasłoneczniony. Wykorzystasz go jako plac apelowy, miejsce do zajęć pod gołym niebem, miejsce piknikowe i jako boisko do siatkówki i dla potrzeb innych zajęć sportowych. 


Dla wzbogacenia twojego programu możesz skorzystać także z dodatkowych atrakcji, które udostępniamy zainteresowanym.

Facebook